| silviu_5499 a întrebat:

Ce partide politice favorizati?

Răspuns Câştigător
| Andreea50 a răspuns:

De ce am dat acest raspuns : minciuni iti poate baga pe gat oricine, indiferent de "culoarea" politica.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt apolitică!
Pa, pa.

| Andreea50 a răspuns:

Nu este oare mai bine sa ai "imunitate politica"? Mai exact sa nu favorizezi nici un partid.

| Andreea50 a răspuns:

Nu o data s-a intamplat sa-ti promita tot felul de lucruri, pentru a te atrage de partea lor. Si odata ajunsi la putere se fac ca uita de tine si de toate promisiunile pe care le-au facut. In fine, cred ca romanul s-a obisnuit deja.

| Andreea50 a răspuns:

Bravo, Silviu. Te-ai exprimat cum nu se putea mai bine! Foarte literar! happy Sincer, mi-a placut.

Răspuns utilizator avertizat
| silviu_5499 explică:

Nu ma ajuta cu nimic raspunsul tau deci mai astept si pa urma funda

| silviu_5499 explică:

Da bun raspunsul tau dar in ziua de azi poti e important in unele domnenii sa fii intr-un partid si un anume partid care e la guvernare(pe care eu nu il favorizez)

| silviu_5499 explică:

Pai noi suntem cei mai tari inghitim orice fara sa deschidem gura