| Florentina63751 a întrebat:

Ce poate face o persoana care nu are studii(doar 8 clase)? Poate face cursuri pe un anumit domeniu?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Uite aici http://www.ucecom-spiruharet.ro/cursuri.php (poti face si cursurile daca este din Bucuresti), unde scrie invatamant obligatori incomplet.

8 răspunsuri:
| eek a răspuns:

Se poate inscrie la liceu la fara frecventa, dupa care poate urma o scoala postliceala...cred ca si facultate nu stiu sigur... doar sa promoveze bacalauretul

| Reek54 a răspuns:

Curs de maseur, ospatar, chelner, manechiurist/pedichiurist, barman, dai de permis categoria C+E si te faci soferita pe tir.

| lextar113 a răspuns:

DA,in domeniul esteticii

| sweetapril a răspuns:

Da, cursuri gen coafura, chelner, etc

| YuLyan123 a răspuns:

Daca nu ma insel...o sa se introduca din nou profesionala...

| R3PyKu a răspuns:

Poti face diferite cursuri: de chelnerita, menajera, baby-siter!

| RoxiRoxx a răspuns:

Sunt foarte multe cursuri,coafură, cosmetică, frizerie, manichiuristă! Şi multe altele, dacă te interesezi.

Răspuns utilizator avertizat