| immortelle a întrebat:

Ce posibilitati de angajare ai daca absolvi o facultate de arte... pictura, grafica, fotografie? Urgent dau funda. big grin

Răspuns Câştigător
| Airakeiko a răspuns:

Buna. Eu sunt de meserie grafician, am absolvit Universitatea Nationala de Arte Bucuresti.Te poti angaja intr-o tipografie, editura, firma de publicitate sau orice shop unde este nevoie de prelucrare pe computer, de la magazine care fac stampile pana la print/editare foto. Acum depinde de tine ce ramura te intereseaza si la ce esti mai priceput. Este obligatoriu sa ai cunostinte solide pe computer in programe tip Adobe. ( Photoshop, Illustrator, Flash, Premiere, InDesign)

| immortelle explică (pentru Airakeiko):

Http://daianna94.wix.com/a-little-bit-of-art
vreau ceva sfaturi de la tine. :D
https://www.facebook.com/slavuteanu.daiana
in caz ca ai cont de fb... putem vorbi acolo? mersi mult!

2 răspunsuri:
| Airakeiko a răspuns:

Sigur ca da. Vorbim pe facebook.
Laura