| Giulyana_Giuly_1991 a întrebat:

Ce posibilitati mai diversificate credeti ca sunt dintre facultatea de administratie publica vs cea de kinetoterapie?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Facultatea de administratie publica te pregateste pentru munca de birou (adminitrarea problemelor).
Kinetoterapia te pregateste pentru tratamente prin gimnastica medicala, masaj, balneologie.
Sunt facultati cu profile complet diferite. Fiecare are diversificate locurile de munca irudite.

| sierra1 a răspuns:

Cinstit vorbind, niciuna nu te umple de oferte de pe piața muncii. Dar dacă ești realmente bună in ceea ce faci, oricare e