| CobraDl a întrebat:

Ce pot deveni dupa ce termin liceul? ( Vreau sa merg la uman sau servici ) Si daca merg la aceste profile. Se poate face ceva fara Bac?

Răspuns Câştigător
| MistahMihai a răspuns:

Sa-nteleg bine: trebuie sa iti alegi liceul si deja te gandesti pe ce poti sa lucrezi terminand un liceu fara sa iei bacul? Schimba-ti mentalitatea. Alege un profil tehnic, precum mate info, urmeaza o facultate tehnica si te-ai scos. Nu e un trebuie, e doar o parere. Bacul nu e asa de greu, nu va mai speriati atat de mult. Daca o iei de la 0 si stai 2 luni sa inveti acasa, vei reusi fara nici macar o singura meditatie sa il iei cu o nota frumusica! Incearca sa tintesti cat mai sus si intrebarea pe care ai lasat-o aici ti se va parea amuzanta candva! Succese!

| CobraDl explică (pentru MistahMihai):

Dar daca nu fac facultate..ci doar iau bacul... se poate face ceva nu? Adc na..Cam ce pot sa fac fara facultate.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, vanzator, maturator, lucrator la salubritate.