| VIKZ a întrebat:

Ce pot sa devin daca fac facultatea de stiinte politice?

6 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Medic

| BiuL a răspuns:

Consilier politic, politician (parlament, ministru etc) sau analist politic, sau de ce nu jurnalist pe chestiuni politice.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Somer, cu carnet.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Apropo, nu-i o facultate care sa-ti ofere un viitor, un serviciu. Am colegi care au facut-o si au regretat. De ciuda s-au inscris la a doua facultate. Sfatul meu? Alege altceva.

| Trollu a răspuns:

Vanzator de gogosi laughing

| laptopnews a răspuns:

Analist politic, consilier, purtator de cuvant, jurnalist, persoana de legatura pe parte de comunicare sau orice iti doresti tu pe viitor! happy Succes!