| ToreAnd a întrebat:

Ce poți face daca ai doar o amarata de facultate și nu ai aptitudini in afara de o exprimare buna și corecta?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce înseamnă să o ai? De ce e amărâtă? Dacă ceea ce ai învățat la facultate nu te ajută cu nimic la o angajare, atunci caută un loc de muncă ne legat de profesia la care facultatea ți-a dato diplomă. Asta poți face. Sunt nenumărați cei care cu facultate fac cu totul altceva.

| johnnny123 a răspuns:

Păi ce ai învățat la facultatea aia? Doar să te exprimi corect? Credeam că asta se învață în școala generală.

| peanut003 a răspuns:

Pai de ce mai faci facultate daca o faci degeaba?