| TheodoraTrandafir a întrebat:

Ce poti iesi cu ASE-ul?
Dau funda

5 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Contabil..bancher(lucrator la banca).

| peperonies a răspuns:

Shaormar, mcdonalds, kfc. sunt multe oportunitati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ASE-ul are mai multe specializări...

| Memecy a răspuns:

De la facultă nu ieşi nimic, ăă scuze asta am zis?
Da, ieşi cineva care are o diplomă. Dacă ai pile e bine.
Altfel doar tu îi poţi da o valoare la diploma aia.
Dacă vrei să lucrezi la stat.Nu ştiu de ce am un blocaj mintal.
Iar dacă vrei să lucrezi într-o firmă serioasă evident că trebuie să treci teste + teste (ce ştii să faci asta interesează)
iar dacă vrei să -ţi faci propria firmă
hmm mă întreb de ce mulţi au renunţat la facultate. Google it for eg!
PS. Mai bine faci o facultă într-un domeniu care îţi place inclusiv ASE dacă e cazul.
Şi da, în facultate ţi se pot ivi multe oportunităţi doar trebuie să deschizi o
ţâră ochii + îţi faci relaţii etc

| CezarinaLunaria a răspuns:

Și eu sunt la ASE datorită oportunităților pe care mi le oferă.
Contabil, manager, o să îți ofere informații utile care te vor ajuta dacă vrei să îți deschizi o afacere...practică ș.m.a happy