| AlexeyMan99 a întrebat:

Ce poti sa iesi (meserii) de la facultatea de sport? Si cum poti sa intri? Din ce e admiterea si ce inveti?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Meserii posibile: prof de sport, antrenor sau șomer

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Ei bine ai putea sa devii profesor de educatie fizica sau antrenor.
http://www.sport.uaic.ro/admitere/admitere-invatamant-de-licenta-2018/

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Poti sa iesi Gigi Becali sau Lutu. Daca te califici in postura de Becali atunci ai sa fii bastan si smecher, daca te califici in aia de Lutu atunci ai sa fii un ratat, dar macar ai sa conduci un Maybach cand ii faci cumparaturile patronului.

| AnastasiaK a răspuns (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Becali chiar are facultate? laughing

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns (pentru AnastasiaK):

It was just a figure of speech, if you know what I mean.