| Flori_Roberta_1994 a întrebat:

Ce presupune facultatea de automatizari si calculatoare? Ce poti face dupa? La fel si la facultatea de dreot. Care ar fi cea mai buna din tara dar si unele bune din strainatate in ambele cazuri? Care ar fi mai bine platita? Care impune riscuri mai mari? Care implica mai multa munca? Mersi.

1 răspuns:
| asdfgh23 a răspuns:

Dupa automatica iesi programator,ma rog diferite tipuri de programator,dupa drept poti sa ajungi avocat, jurist, notar, judecator si procuror. Cele mai bune sunt la Bucuresti, pentru automatica la politehnica si pentru drept la univ Bucuresti