cami
| cami a întrebat:

Ce profesie/ meserie/ ocupatie aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti ingineri in devenirelaughingeu sunt bucatarlaughingdaca aveti nevoie de mine...sa stiti ca nu vin degeaba... fara un audi A6 nu ma misc de aicirolling on the floor

35 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Manager.

| alma a răspuns:

Buna, dar tu? Eu sunt infirmiera intr-o tara straina si este foarte bine.

auran
| auran a răspuns:

Inginer agronom / inginer PM

cami
| cami explică:

Eleva...

| prettyodd a răspuns:

Eleva -> Viitoare studenta -> Viitoare designer vestimentar.

Anna
| Anna a răspuns:

Liber profesionisttongue

| anonim a răspuns:

HOT. fur inimile femeilor.laughing

| inna a răspuns:

Eleva, cls a 11-a laughing. Viitor psihologwinking

auran
| auran a răspuns:

Si cate ai la activ Emile?

| borsec a răspuns:

De profesie sunt analist politic si ocupatie asistent manager

| anonim a răspuns:

@prettyodd-tu spune ce esti acum, ca maine vine apocalipsa si nu mai apuci sa faci nimic din ceea ce ti-ai propus. rolling on the floor

Shin
| Shin a răspuns:

Inginer in devenire... Pana atunci, asist. manager.
Shin.

| anonim a răspuns:

@auran-asta nu se spune, este secret de stat. laughing

| Elly4all a răspuns:

Buna, eu inca nu am nici o slujba dar sunt elevawinking...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calculatorist rolling on the floor

| greg a răspuns:

In cautare

prfml
| prfml a răspuns:

Eu daca va spun, va trebui sa va omor pe toti si nu vreau imi sunteti simpatici cu totii. Multa bafta pe plan profesional la toata lumea!

Janina
| Janina a răspuns:

Ziarista

auran
| auran a răspuns:

Am inteles Emile - deci, lucrezi la SRIhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentan Project Asistant, am terminat Marketingul si fac masterul in Comunicare si Rel. Publice happy
La inceput vroiam sa dau la drept sa ma fac avocat dar mi-am dat seama ca nu am loc intre toti parvenitii happy

| anonim a răspuns:

@auran-ei..., nici chiar acolo, insa deja incep sa-mi indrept privirea si spre inima ta. ce spui? tongue

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu deocamdata sunt eleva in clasa a 8.happyPe viitor mi-ar placea sa devin o actrita.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inginer programator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profesie - inginer auto
ocupatie - inspector de resurse umane intr-o societate de salubrizare

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Profesie, contabil, acum pensionara.

| 44-mytel a răspuns:

Inginer agronom - pensionar.

| csintalan a răspuns:

Fac marketing, titular prof marketing, actualmete manager scolar.

| SimpleSergio a răspuns:

Sunt elev... vreau sa fiu vames cand voi fi mare laughing)) depinde de varsta happy la 18 vreau sa lucrez in restaurantewinking...mai tarziu vreau ceva mai serios...de exemplu. pot lucra in domeniul "agatatului"big grin devil .ps: nu inteleg pe ce primesc unii "amuzant" romanii nu mai au simtul umorului de calitatewinking

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Eu sunt de profesie si de ocupatie bibliotecar. Este adevarat ca am terminat filologie - asta nu stiu unde vine - poate la studii.

| yuly_6695 a răspuns:

Controlor calitate.
Si viitor avocat.