| iuliana04 a întrebat:

Ce profesie mi se potriveste, daca imi place istoria, biologia, limba romana, fizica si artele ( muzica indeosebi )?

Răspuns Câştigător
| Oxanna a răspuns:

Pai ai putea sa te faci muzeografa, doctorita, profa de bio, istorie, romana, fizica sau arte, poetabatting eyelashes, pictorita, cantareata, scenografa, jurnalista, regizoare, redactor la o revista/ziar, reporteritahappy succes:*take care

1 răspuns:
| Andreea50 a răspuns:

Daca esti sociabila, comunicativa si ai multa rabdare ai putea sa fi chiar si profesoara. Important este sa-ti placa ceea ce faci. Multa bafta si sper sa faci cea mai buna alegere! happy