| Ibraa a întrebat:

Ce profil de liceu mi-ati recomanda:
-uman:stiinte sociale,filologie
-real:mate-info,stiinte naturi
-economic:comert,turism alimentatie, economie
In general sunt bun la istorie fiindca memorez foarte repede.La geografie sunt pasionat de mic si ma pricep mai ales ca vizionez si meciuri de fotbal si invat foarte repede locatiile si orasele.La matematica ma pricep la calcule si imi plac(nu si ce tine de geometrie, ecuatii etc.).La romana sunt foarte creativ la compuneri.La calculator ma pricep, plus ca tastez si foarte repede.

5 răspunsuri:
| Rrrr a răspuns:

Cred ca ar fi mai bine sa mergi la uman, avand in vedere ca iti plac materiile umaniste (istorie, romana, geografie).

| Liliana1981 a răspuns:

Uman.

| Alberto97 a răspuns:

Eu ti-asi sugera Economic

| denniii a răspuns:

Categoric uman dupa cate ai zis...cred ca asta ti s-ar potrivi.sau daca nu, incearca la economic.

| Ibraa explică:

*editare: - real:Stiinte ale naturii.