| Seby0769 a întrebat:

Ce profil sa aleg dacă sunt clasa a 8-a și vreau sa fac pe viitor facultatea de Economie și Admistrarea Afacerilor?(mai multe opțiune dacă se poate)

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi al un liceu economic, clasa de contabilitate, fiindca asta te va ajuta in viitor, sa intelegi economia si afacerile, mai ales daca doresti sa mergi la o facultate cu acest profil.
Succes la examenul de evaluare nationala si sa ajungi acolo unde-ti doresti!