| Kogalniceanu_Madalin_1985 a întrebat:

Ce profil sa aleg?
Imi plac matematica, engleza si romana rolling on the floor
As vrea mate info, dar apoi sa dau la politie, pentru ca am spus ca istoria si romana se pot invata rolling on the floor
Dar daca nu intru as vrea sa dau mai departe in It rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Eleni2000 a răspuns:

Un profil de real iti ofera mai multe posibilitati pe viitor. La uman, materiile de pe real nu se studiaza la fel de intensiv si deloc in clasa a 11-a. Pentru a te asigura ca vei intra la facultatea pe care ti-o doresti, mergi la sigur pe un profil de real, chiar daca este mai dificil. Eu sunt pe stiinte ale naturii si multi colegi vor la Politie si sigur vor lua, fiindca proba la romana consta doar in gramatica, iar istoria, cu o baza solida la clasa, poate fi consolidata in particular. Bafta happy

| Kogalniceanu_Madalin_1985 explică (pentru Eleni2000):

Mor
La asta ma gandeam si eu
Fix la asta

| Eleni2000 a răspuns (pentru Kogalniceanu_Madalin_1985):

Ma bucur ca ti-am putut fi de ajutor :3