| anonim_4396 a întrebat:

Ce program as putea folosi pentru a crea muzica? daca stie cineva va rog sa ma ajutati, please!

4 răspunsuri:
| smartalogu a răspuns:

Sound Forge pentru voce si pentru a mai aranja melodia pe ici pe colo, si Fruty Loops pentru instrumente. Bafta la editat.

| mirey_4137 a răspuns:

Virtual stidio!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu fac musica cu fl studio si reason care le am descoperit mai nou la inceput iti vor da ceva bataie de cap... o mai e si albeton dar inca nu stiu sa fac mare branza cu el. incearca ce vrei
dj m luca

| nelyjoly a răspuns:

DANCE EJAY vezi aici http://www.google.ro/......tp?/search