| lonelyysoul97 a întrebat:

Ce puteti sa-mi spuneti despre activitatile din cadrul unui liceu militar? Sau mai bine zis,despre probele de initiere?

1 răspuns:
| Dana211 a răspuns:

Ce intelegi prin probe de initiere? Ca sa intrii? Sau ce faci acolo?
Ce faci la un liceu militra. Pai in functie de unde vrei sa mergi in fiecare dimineata invoarare, ore fixe de somn, plantoane, ore de studiu obligatorii, in camera poti sta si cate 10, depui juramant militar din astea