| AndeT a întrebat:

Ce s-a dat la admitere la psihologie 2013 univ Buc?
Nu am gasit pe site-ul lor decat un barem de corectare.
Si din alti ani?
Cine ma poate ajuta primeste Funda happy

6 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Pai baremul contine si subiectele.Ce e scris ingrosat este de fapt subiectul.Bafta! http://fpse.unibuc.ro/fisiere/2013/07/Rezultate/BAREM-PSIHOLOGIE-2013.pdf

| AndeT explică (pentru ElenaSA):

Da mersi. Dar ma intrebam daca as putea face rost de subiectele efective care s-au dat.

| ElenaSA a răspuns (pentru AndeT):

Tot nu ne intelegem.Deci cele trei subiecte sunt cele ingrosate:
1. Locul și rolul memoriei în sistemul psihic uman
2. Funcțiile limbajului
3.Clasificarea aptitudinilor
Ele sunt incluse in baremul de corectare.
Bafta!

| AndeT explică (pentru ElenaSA):

Inteleg ce zici, tot ce incercam eu sa spun este ca nu mi se pare acceptabil ca elevul sa deduca subiectele astfel (pentru ca nu au dat public un SUBIECT efectiv). se poate si cum zici tu. insa de aici reiese clar ca nu poti intra daca nu faci meditatii (eventual cu profesori din facultate)

| ElenaSA a răspuns (pentru AndeT):

Nu este chiar asa.Acestea sunt subiectele si sunt subiecte destul de simple.Nu presupun cine stie ce gandire.Primul este de sinteza, restul usoare.Bafta la invatat! E doar un manual si nici acela complet.

| ElenaSA a răspuns (pentru AndeT):

Iar baremul pus pe site este complet: contine subiecte, raspunsuri si notare.Nu-ti trebuie altceva.