| AlinaLuca90 a întrebat:

Ce sa aleg între psihologie, pedagogie, administrație publica și comunicare și relații publice? Mi-ar fi plăcut și politia de frontiera, dar îmi place sa fiu libera, nu sa fiu lucrez doar într-un loc toată viata.
Vreau o meserie care sa imi ofere flexibitate dar și o stare financiara bună.
Aveți alte idei de facultăți?

Răspuns Câştigător
| RaduRobertRO a răspuns:

Alege ce iti place, sau fa un plan pentru viitor si alege ce ai nevoie. Nimeni nu te poate sfatui pentru ca nu e in pielea ta. Ce ii place unuia s-ar putea sa nu-ti placa tie si viceversa.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce iti place. E oribil sa lucrezi undeva unde nu iti doresti, sau nu iti suporti grupul, indiferent de salariul primit.