| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa devin designer sau ceva cu turismul?

7 răspunsuri:
| Mefisto23 a răspuns:

Mergi la scoala sau la Spiru Haret big grin

| xtina a răspuns:

Daca ai talent la desen, designer happy Iar daca te descurci ca Elena Udrea, laughing ceva in turism big grin

| Lilik a răspuns:

Ceva cu turismul cica laughing

| PA21345678i9 a răspuns:

Designer ii mult mult muuuuult mai frumoshappy
si eu vreau sa fac ceva cu disignul, deci chiar iti recomand! ii mult mult mai ok decat turism pentru ca prin asta iti afisezi si talentul la desen[daca nu ai nu prea merge]si toata imaginatiawinkingsi mult mai multe avantaje decat in turism

| gabriela a răspuns:

Peisagist! ai nevoie de desen si e extraordinar de frumosa meserie. arhitectura peisagistica.

| thedoll2010 a răspuns:

Designer

| lupoaica a răspuns:

Ce iti doreste inima mai tare. Urmeaza chemarea ei!