| Andreeacordos a întrebat:

Ce sa fac daca copilul matusii verisorului meu vitreg este neastamparat si nu ma asculta?

Răspuns Câştigător
| KiTTtTtTtTtyYyYyY a răspuns:

Paii thinking Cred ca ar trebui sa il iei cu..."pedeapsa" sau, coltul de rusine... asa ne pedepsea pe noi mamilaughing

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ii dai un picior in gura.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai iti sugerez sa te pedepsesti singura pentru ca matusa verisorului tau e maicata.

| unul1 a răspuns:

Sa scrii la alta categorie!

| Dunkelheit a răspuns:

Da, si faza cu pedeapsa ar putea merge :]]. Sau, i'ai ceva jucarie si amenintal ca o arunci la gunoi :]].thinking

| Dunkelheit a răspuns:

Ori.da'i o palma thinking :]]