| QuesT10 a întrebat:

Ce sa fac? Echipa de fotbal din orasul meu se desfiinteaza iar eu nu mai am unde sa joc...Iar singura varianta este sa merg la o echipa care e la 20 min de orasul in care stau, problema este ca sunt cls a8a si am examen si voi fi ocupat cu meditatiile anul asta si imi va fi greu sa ma impart in atatea locuri,nu stiu ce sa fac, visul meu e sa ajung fotbalist dar s-ar putea si sa merg si sa nu ma primeasca si sa ma fac de ras... Sfat va rog!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la aceeasi sala de sport, dar la alt sport: volei, baschet, handbal.