| lory1209 a întrebat:

Ce sa fac mai departe ca am facut cursurile de actorie acuma ce fac stie cineva ceva ce sa fac?
Dau funta big grin

Răspuns Câştigător
| Byeol_Kim_1990 a răspuns:

Pai o sa ai nevoie de impresar dar nu acuma. Încearcă sa te duci la teatru si sa obti roluri cat mai multe si atuncea poate cineva sa fie interesata de tine si ajugi unde vrei. Dar nu este obligariu facultate. Părerea mea happy. Bafta!

5 răspunsuri:
| SorinaSuciu a răspuns:

Incerca sa iti gasesti un post de actor la un teatru. daca esti bun cu siguranta vei fi anagajat.

| soryn4400 a răspuns:

Ar fi bine daca ai face si niste cursuri de canto caci te ajuta foarte mult in cariera de actorie. happy

| MaliciousDeath a răspuns:

Pai,funta,poti urma un liceu de arte daca esti minora inca, iar apoi poti incerca la unatc, pe actorie.Se mai fac din an in paste preselectii pentru vreun film romanesc, daca afli de vreuna iti poti incerca norocul.

| lory1209 explică:

Sunt majora doar ca nu stiu unde sa caut ca am auzit ca ai nevoie si de impresar

| TiberiuPopovici a răspuns:

Poti sa mergi la firmele de casting ca sa iti faci fisa si sa primesti roluri. De asemenea, poti sa continui sa faci cursuri de actorie ca sa devii mai buna. Actorii profesionisti se perfectioneaza permanent mergand la cursuri si workshop-uri cat mai variate. Iti recomand din tot sufletul Cursurile Metamorfic - http://www.metamorfic.ro/