| anonim_4396 a întrebat:

Ce salar primeste pe luna Mircea Badea?

18 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Salariul e confidential.

regis
| regis a răspuns:

PE LUNA? Nu stiu nici macar cat primeste aici pe Terra, de la mogul...

| mariazet45 a răspuns:

Pe luna poti sa mergi sa il intrebi, mai rau e ca nu stiu daca poti afla cate ia pe pamant.

| mioara a răspuns:

Cred ca 2000e

| andi a răspuns:

Pai pentru prestatiile lui f. grele in fata camerei de filmat eu cred peste 100 ori salariu unui muncitor obisnuit

| allube a răspuns:

Da de ce te intereseaza? Oricum salariile in Tv sunt negociabile in caz ca vrei sa imbratisezi o astfel de cariera.Probabil ca destul pentru ca e bun, face audienta.

| simpluEu. a răspuns:

In jur la cateva mii de €

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu cred ca primeste prea mult... oricum salariile nu se divulga(scrie acolo ''divulgarea salariului duce la desfacerea contractului de munca''...sau ceva de genul asta.)Nu se stie...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bun, si cat ia Mircea Badea? 2000, 5000, 10. 000? happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ete na! cum sa nu se stie? ei traiesc in pestera? nu au amici, prieteni? tot trebuie sa rasufle unul din ei happy. chiar care este salariul lui Mircea Badea? Ca el tot pozeaza in sarac. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

7000 E

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca mai mult de 7000 euro. e angajat si la Antena 2 si Radio Zu.
Cumalat cred ca depaseste lejer 15000 euro. Daca unul ca Dan Negru ia peste 10000 euro doar pentru ca rage la o emisiune?! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In jur de 7000 euro pe luna, sau chiar mai mult, pana la 10000. 350 Euro/emisiune Plus ce o mai fi de la radio... spoturi TV, etc...

| sti a răspuns:

In jur de 10000 Euro

| Ella_6365 a răspuns:

Nu stiu, dar stiu sigur ca-si merita fiecare ban primit, oricat ar fi. putini vorbesc live asa la camera, fara sa aiba un discurs bine pus la punct (si chiar daca ar avea, il schimba pe parcursul emisiunii, pentru ca intervin altele;] )

| mickeye a răspuns:

Eu cred că felix nu-l plătește deloc bine...altfel de ce ar mai locui la 40 de ani cu părinții?

Răspuns utilizator avertizat
| 999Zoso a răspuns:

Are mai multe prestari servicii in cadrul trustului. Cumulat, castiga bine.