| loving3112 a întrebat:

Ce salarii au:
analistii politici, consilierii pentru structurile organizationale politice, expertii pentru organizatiile guvernamentale si neguvernamentale, politologii, cercetatorii in unitatile care realizeaza diagnoza si prognoze socio-politice, managerii pentru proiectele de dezvoltare comunitara finantate de institutiile internationale, cadre didactice in universitar?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orcum astia cu functi mari au peste 50 milioane si profi mai mici au 20 milioane directoru