| CARMENCITA a întrebat:

Ce salariu are o casiera la Mega Image, cate ore se lucreaza si daca se declara tot salariu si orele lucrate?

2 răspunsuri:
| Tha_Skumpa_Andra_1998 a răspuns:

Pai o casiera la mega image are 800 de lei salariu, de la 7 dim pana la 10 seara

| iulika123 a răspuns:

Lucreaza 8 ore si jumatate ..in 2 ture si are un salariu de 970 plus 24 de bonuri de 8, 31 pe care trebuie sa le consume in mega image plus decont pe transport daca sta la mai mult de 3 statii de mega la care lucreaza. decontul e in valoare de 50 de lei maxim