| Georgeta_Enachescu_1946 a întrebat:

Ce salariu are un bucatar sef in constanta

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Depinde de restaurant. La un restaurant de lux (minim 4 stele) un Chef are minim 2, 500-3000Euro pe luna. La un restaurant de hotel mai modest (sa zicem 1-2 stele) salariul e evident mai modest: Undeva in jur de 2000Ron.

2 răspunsuri:
| DaKlazz a răspuns:

Depinde in ce sezon.In cel de vara poate ajunge la 10-15-20 depinde si de locatie.Iar iarna se castinga mai putin ceea ce e logic.Dar Vro nunta.Botez,majorat,Poate poate dar ma indoiesc mai ales la mare happy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Depinde de local, poate pleca de la 1500 ron.
Pa, pa.