| GiovannyGrandiossu a întrebat:

Ce salariu aveti? Si daca se poate in ce domeniu activati? Poate ca unii considera ca nu e politicos sau ca e confidential, dar ati putea raspunde sa ne formam o opinie

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Aproape 100 EURO. Marketing.

| GiovannyGrandiossu explică:

Romanii tot romani, aia e, treaba-i buna. Aici pe virtual oricum se poate spune ca "esti anonim". Eu castig 900 RON/luna bani de/in buzunar, lucrez la o firma de paza, momentan. Nu pot sa am firma mea, etc... evaziune fiscala, inselatorie, fals, procuroru nemuritoru, dosar, ancheta, arest gaura 4. 000. 000 Euro, pagubit Ive(inca 2 litere) + altele. Dar atat timp cat sunt bani justificati nu vad de ce ati tine pentru voi. Atat timp cat completati o declaratie de avere oricine are acces la ea, implicit stie si ce salariu aveti. Politicos e atunci cand iesi pe o usa si nu o tii si din spate mai vine cineva chiar daca e la 2 metri. Ok imi pare rau ca "nu raspunde nimeni la intrebare". Deci DA nu vad de ce nu as primi raspunsuri, poate ca toata lumea care e la aceasta ora pe TPU nu se incadreaza in campul muncii si pun sute de intrebari in fiecare ora cu "mi-am inceput viata sexuala... raman insarcinata"

| adrian_3467 a răspuns:

Peste 5000 lei net - telecomunicatii

Abh
| Abh a răspuns:

Eu lucrez in sanatate si, fiind bugetara, poti sa iti dai seama ce salariu am.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce-ti pot spune este ca oricit de cald ar fi serviciul salariul a inghetat bocna de vreo citiva ani si noi muncim pe brinci pentru a face caldura mai multa dar tot degeaba.Bocna.

| string a răspuns:

Peste 15000 lei net - strategii de comunicare

| OvidiuDanzka a răspuns:

Intre 700-1000 Euro lunar - Domeniul Ospitalier