| strike118 a întrebat:

Ce salariu poti obtine daca esti un Redactor?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se pleacă de la minimul pe economie.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

400€ ar fi bine sa stii, daca cunosti pe cineva in domeniu sau cauta pe google salariu redactor. Doar de aia avem internet.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cine stie? Depinde de fiecare firma massmedia in parte. La Pro TV poate fi o suma mare si la B1, care este pe moarte, poate fi mai mica iar la ziare e dezastru.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde unde si ce experienta ai. La un ziar local nu iei mai mult de 1000 ron probabil, la o televiziune nationala probabil iei mai mult