| alina17ilinca a întrebat:

Ce schimbari ati propune voi scolii pentru o educatie mai efectiva a elevilor?

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Depinde in ce clasa esti si cat de mult vrei sa-ti pui profii in cap laughing chestii concrete din scoala numai tu le stii si poti sa le propui, deci partea asta trebuie sa o faci singura. iar ca sa fie educatia mai eficienta, nu efectiva, cred ca ar cam trebui schimbat tot - sistemul de predare, profii, guvernul (ca sa schimbe sistemul de predare), poate chiar si planeta laughing

| raluk27 a răspuns:

Profesorii sa-si faca treaba, iar obtinerea notelor bune sa nu mai fie conditionata de mersul la meditatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ne aduca si sa ne ia de la scoala cu elicopterul.