| Robert1701 a întrebat:

Ce școala/academie sau ce trebuie să fac ca să lucrez la Smurd?

Răspuns Câştigător
| Andreeadeea456 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa mergi la facultatea de medicină, iar apoi iti alegi specializarea.
Iti urez mult noroc!

| Catalin77945 a răspuns (pentru Andreeadeea456):

Nu e obligatoriu medicina neaparat, poate sa lucreze si la asistenta medicala si altele...

3 răspunsuri:
| Silwian37 a răspuns:

Niste pile... bine inteles inainte sa fii facut macar o scoala postliceala. ca asistent medical!

| zilog a răspuns (pentru Silwian37):

Mergi asa pana la ei daca au nevoie de personal te primesc si asa si te mai scolarizeaza ei pe traseu. de exemplu orase mai mici unde nu au ce sa faca asa ca trebuie sa angajeze pe oricine si-ar dori ca nu au de unde lua oameni calificati