| anonim_4396 a întrebat:

Ce se întâmplă după perioada de probă de 90 de zile?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Poti ramane in continuare in acea societatea sau te poate "da afara" dupa cele 90 de zile, asta este si ideea perioadei de proba>> de a lasa la alegerea angajatorului daca sa iti faca contract pe perioada nedeterminata, sau sa renunte la serviciile acelui angajat care a lucrat pe perioada determinata

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te angajează... Sau nu

| gabicoo a răspuns:

În cazul tău: Te pune pe liber.

Răspuns utilizator avertizat
| ALM2000RO a răspuns:

Depinde de seriozitatea și de productivitatea ta în acea perioadă. Ori te angajează cu contract de muncă pe o perioadă nedeterminată, ori te dă afară.

| Wolf1988 a răspuns:

O sa se organizeze o mare petrececere de despartire, prima din istoria firmei.