| anonim_4396 a întrebat:

Ce se studiaza la facultatea de ASE si de ce este asa de populara in Romania?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De toate pentru toti, asa pe scurt. Bine inteles, domenii care includ (si) studii economice.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se studiaza exclusiv facultati pe baza de economie (11 facultati in total daca nu ma insel), si e populara probabil pentru ca se intra pe dosar.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Anu asta se intra pe dosar, pana acum se dadea admitere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Cosmin86):

Si anul trecut s-a intrat tot pe dosar la ASE.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

La toate facultatile? Chiar si la cibernetica?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Cosmin86):

Da, la toate s-a intrat pe dosar, inclusiv la cibernetica.

Doar daca vrei sa studiezi in engleza trebuie sa dai admitere. Daca vrei in romana intri pe dosar la ce facultate vrei tu.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce porcarie a devenit si ASE-ul.