| Caffe a întrebat:

Ce servicii ati practicat pe parcursul facultatii? specificati si programul de lucru, Multumesc anticipat, Funda

2 răspunsuri:
| DrA a răspuns:

Eu am lucrat la GFK- sondaje de opinie... a fost ok pentru ca imi faceam programul in functie de cursurile de la faculta. Depinde si de tine, ce iti place sa faci, cat timp liber ai. Succes!

| Maryaaaaaaa a răspuns:

Poti sa faci si munca de voluntariat. Sa te inscrii intr-un ONG - da foarte bine la CV pentru proaspati absolventi.
In rest te poti angaja ca operatori interviu sau Call Centere. Sau pentru fete o solutie ar putea fi un post de secretara part time.
Cam atat.