| Alyofficiall a întrebat:

Ce site-uri cu locuri de munca stiti si voi da vreau cu nr de telefon nu sa depun cv gen ejobs.ro big grin

7 răspunsuri:
| AncutaM a răspuns:

Cum te astepti sa gasesti un job daca nu depui CV? happy

Ontopic: bestjobs.ro e cel mai bun din Romania!

| RTDRomania a răspuns:

Daca cauti job cauta in ziar ca acum se gaseste mai repede daca ai intre 18 si 26 ani

| iasicumpara a răspuns:

Www.tocmai.ro
www.bizoo.ro

Si cauti in Google - anunturi locuri de munca - vei gasi multe cu nr de telefon.

| AndreeaAndre29 a răspuns:

Ce zici de reprezentant Avon! Eu sunt si chiar se castiga banii si nu muncesti! Tu decat trebuie sa ai clienti, sa le dai brosuri, sa le livrezi ce au comandat si dupa sa strangi banii pe produse! Daca esti interesat poti sa ma suni la 0720764022!

| Clax a răspuns:

Vezi http://jobetizer.k7.ro dar tot trebuie sa depui un CV, cu cat este mai complet cu atat ai mai multe sanse ca o firma sa te remarce.

| Mircea_Toderel_1994 a răspuns:

Cea mai extinsa oferta de lucru! Lucram deja cu foarte multi oameni! NU este necesara niciun fel de experienta! Oferim curs gratuit si complet de instruire de la zero! Selectam urgent dezvoltatori de proiect pentru piata nationala si mondiala. Plata castigurilor realizate este garantata prin contract legal. Se lucreaza part-time (in timpul liber) sau full-time, la alegere. Cerem seriozitate maxima si dorinta de a invata ceva absolut nou si de viitor. Va oferim alte detalii dupa ce trimiteti textul "Info" la adresa de email: cosmint94@yahoo.ro