| ĎĮĐĬ a întrebat:

Ce site-uri stiti cu care pot descarca obiecte pentru Sims 2?

Răspuns Câştigător
| SteFaNia_1520 a răspuns:

Www.thesimsresource.com si www.parsimonious.org. daca nu stii cum sa le downloadezi iti spun eu: apasa dublu click pe obiecte si in fata ta va aparea o pagina cu obiectul pe care l-ai ales(acesta este un cerculet albastru dar vei vedea tu) da click pe el dupa care in coltul din stanga sus scrie "extract to". apasa pe el si du-l la my document(documentele mele)-EA Games-the sims 2-download iar dupa aia apesi pe "salveaza" (asta pentru. parsimmonious) iar pentru. thesimsresource trebuie sa-ti faci cont, dai la sims 2 iar obiectele pe care le poti downloada au in jos o sageata verde. apasa pe dupa care faci acelesi lucru ca si mai sus. Succes!

5 răspunsuri:
| Lovemebabybee a răspuns:

TSR (The Sims Resource)http://www.thesimsresource.com/ iar daca vrei Coafuri Si Haine De Pe Sims 2

| dyaangelcaster a răspuns:

Cauta paysites must be destroyed acolo ai itemele platite de la peggysims si alte siteuri.

| dyaangelcaster a răspuns:

Garden of shadows