| adiynaelena76 a întrebat:

Ce slujba mi s-ar potrivi in viitor sunt foarte punctuala uneori cam exigenta dar stiu sa inghit o gluma cateodata ma supar foarte usor dar iert repede stiu sa respect o sarcina si cateodata sunt cam dezordoanata la scoala imi fac toate temele dar cand vine vorba de geografie si istorie imi vine sa adorm pe banca

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Tu trebuie sa-ti alegi o meserie care sa iti placa

| NoRestForTheWicked a răspuns:

Alta intrebare aiurea...
Tu esti cea mai in masura sa iti raspunzi la ea sau cineva care te cunoaste, nicidecum comunitatea TPU!
O zi faina!

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

In primul' rand, meditatii la romana.
Apoi ai toate studiile necesare sa devi femeie de serviciu.

| alexandruvalentin a răspuns:

De vrei o slujba buna avocat sau contabil!