| Andrei4003 a întrebat:

Ce sport faci sau ti-ar placea sa faci?
De ce?
Eu fac dans sportiv pentru ca vreau sa arat ca nu sunt cel mai timid om din lume. Si ca pot sa ma exprim liber!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat!
Îmi place sportul, sunt fostă sportivă de performanță, m-am axat mai mult pe școală și am renunțat pentru cel de masă.
Pa, pa.

| AleexNC a răspuns:

Fotbal, Parkour/Free run.

| AleexNC a răspuns (pentru AleexNC):

De ce? Nu stiu pentru ca altele nu-mi plac laughing
Plus ca fiecare necesita multa miscare smug

| StefaniaM a răspuns:

Pai...nu-mi prea place sa transpir, sunt o tipa lenesa, dar daca ar trebui sa aleg as vrea sa dansez Hip Hop.Am o prietena si e super tare![bine, nu uita ca nu-mi place sa transpir!, prefer sa butonez.Si un Paste Fericitwinking]

| borntotwerk a răspuns:

Mie imi place sa dansez pentru ca simt ca prin dans pot sa exprim ceea nu pot prin cuvinte. kiss

| GabyG a răspuns:

Mie mi-ar place fotbal-ul. Deoarece este sportul meu preferat de mic si pur si simplu ma simt bine cand ma joc.

| Andrei4003 explică:

Inca doua zile daca nu mai raspunde nimeni bine eu pun fundita la raspunsul meu preferat.