| AntoR16 a întrebat:

Ce stie stiti unde as putea sa-mi public niste povesti si unde as putea primii multe voturi :3

2 răspunsuri:
| ClassicalNote a răspuns:

Incearca tumblr.com. Iti faci blog foarte simplu, promovarea se face rapid, intalnesti persoane cu interese asemanatoare si inveti la randul tau de la altii. happy

| Mέℓℓ a răspuns:

Wattpad. Este o comunitate mare, plus ca gasesti foarte multe carti interesante de citit, orice vrei tu, de asemenea primesti voturi la propriile tale creatii. Si este si mai usor de folosit happy