| Nana13HopeAndSucces a întrebat:

Ce stiti despre bioenergie si bioenergeticieni? Este ceva cu care te nasti sau cu pregatire oricine poate fi bioenergetician?

Răspuns Câştigător
| XxDenniixX a răspuns:

Teoretic te nasti cu aceasta putere dar nu toti sunt in stare sa o practice si sa o foloseasca.Pana sa o folosesti ai nevoie de pregatire in acest domeniu si pentru asta trebuie sa te duci la Maestri Reiki (bioenergiticieni) si ei te vor ajuta.Iti vor face si o initiere in reiki daca ei considera ca esti apt de asa ceva.Doar cu o initiere poti sa devi bioenergitician.
Tin sa te anunt ca aceste cursuri sunt destul de costisitoare dar merita.Iti spun din propria experienta.Am 15 ani si practic Reiki happy