| anonim_4396 a întrebat:

Ce studii îți trebuie pentru astromedicina? Vreau sa fiu astrolog medical.

Răspuns Câştigător
| anonima2617181 a răspuns:

Astrologia medicala, astrobiochimie (care este o ramura a homeopatiei), medicina ayurvedica (este stravechea arta vindecatoare si armonizatoare a Indiei), fitoterapie, cristaloterapie, medicina cauzala (popularizata de binecunoscutul Lazarev), medicina traditionala chineza (aducandu-se in discutie faimoasele meridiane energetice), psihosomatica

1 răspuns:
| Gligore2000 a răspuns:

Ai nevoie de diploma ca ai absolvit clasa a 3-a.
Tu trebuie sa mai astepti doi ani.