| selina_6577 a întrebat:

Ce studii trebuie sa am pentru a putea sa lucrez intr-un magazin cu produse naturiste gen plafar? Adica e musai sa am studii de asistent farmacie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie, sigur depinde si de proprietarul afacerii, de obicei am vazut dne si dre fara studii de specialitate. Daca este un astfel de magazin trebuie de obicei sa fie si o farmacista care la nevoie raspunde la intrebarile puse de clienti, fiind in cunostinta de cauza. Succes!

2 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Nu nu trebuie dar ar fi un avantaj pentru cumparator

| deidi13 a răspuns:

Nu chiar daoar trebuie sa mai intrebi lumea daca nu-ti va merge incearca sa abordez fata de casa, cuminte si de treba si vei obtine jobul