| SingleForOne a întrebat:

Ce tipuri de meserii preferă oamenii cu barbă?
Nu doar că este ok, acceptat, dar este și cool, și apreciat; de la frizer la CEO, mai puțin preot și orice bisericesc/religios.

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Ce intrebare ciudata.laughing Unii cu barba lucreaza la birou, altii pe santier in constructii.Mai sunt care au propriile cabinete (eu cunosc un medic veterinar care are) sau firme.Casca ochii prin oras si vei vedea destule exemple.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai barbă nu poți lucra ca bucătar/ajutor de bucătar/ fast-food.

| LaviniuA a răspuns:

Popa, este super cool si apreciat big grin

| petrisor23 a răspuns:

Barba non facit philosophum.