| fana1fp a întrebat:

Ce trebuie sa ai ca sa fii actrita?

6 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Talent,comunicativitate,empatie(Capacitatea de a te transpune in locul celuilalt), calitati fizice, fotogenie.

| TheTimeKiller a răspuns:

Depinde in ce fel de filme.

| bumtzbumtz a răspuns:

Trebuie sa fii:frumoasa, sa ai mult sarm, sa ai talent si ceva pile.

| EmoPikachu a răspuns:

Talent,modestie,dragoste pentru filme si actorie! Nu e neaparat sa fi asa de,, frumoasa,,!

| FLuturas1albastru4 a răspuns:

Ba fato nu iti trebuiasca sa fii actrita,,, in primul rand actorii au bani dar nuau o viata fericita (care joc in filme)in al doilea rind dacca alegi sa joci la teatru(cine in ziua de azi pleaca la teatru)asa ca alegeti o profesie buna si banoasa

| fana1fp explică (pentru FLuturas1albastru4):

Multumesc de sfat dar nimic altceva nu ma atrage si la asta nu cred ca am talent, nu reusesc sa pacalesc pe nimeni ca ma bufneste rasul