| Antonica a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa devin senior? Am 6336 de puncte si 6 ras castigatoare, ce trebuie sa mai fac?

Răspuns Câştigător
| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Min 10 zile vechime DAR CEL MAI IMPORTANT:TREBUIE SA FI DAT 100 RASPUNSURI(nu neaparat castigatoare). Crede-ma ca acum cateva zilew nici eu nu stiam dar m-am interesat si cand am avut 100 am devenit senior

6 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Cu ce te incalzeste prostia asta?

| Crucified a răspuns:

De mere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Criteriul principal este sa ai 100 de raspunsuri.

| GoguSteriade a răspuns:

Trebuie sa ai si minim 10 zile vechime pe site.

| Elsiane a răspuns:

Nu îți trebuie puncte ca să devii senior. În primele 10 zile de la înregistrare, trebuie să ai 100 răspunsuri. Rank-ul tău va fi reactualizat a doua zi. Baftă!

| Deyutza1039 a răspuns:

Trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri... fundita?