| Ferii a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca să devin un sniper în Romania? Dau fundă!

Scuzați pentru categorie.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Pana la a ajunge sniper habar n-ai cate salturi si culcaturi trebuie sa faci. Inroleaza-te in armata si poate ai sa ajungi sa faci asta.

5 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Cred ca te-ai uitat la prea multe filme/jocuri. Nu e nici o placere sa alergi o zi cu PSL-ul in spinare, crede-ma.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Mai bine fugi in padure!winking

| raMLesS a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Sa se duca in padure sa vaneze ursi si caprioare cu prastia laughing laughing

| Yurisa a răspuns:

Sa te inrolezi in armata probabil, dar nu vei fi sniper aici, poate vei actiona in alta tara