| PredatorCrane a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa obtin un contract de wrestling? Se cer studile(facultate)?

Răspuns Câştigător
| Vlad_Obreja_1984 a răspuns:

E clar ca nu e vorba de studii. Trebuie sa fi un bun atlet si sa ai un impresar care are o legatura cu treaba aia. De obicei, acestia sunt pretentiosi si sunt straini, motiv pentru care nu sunt multi wrestleri romani. Sper ca nu esti un copil de maxim 12 ani care viseaza sa fie wrestler. Am trecut si eu prin asta, nu-i nimic, numai sa te trezesti la realitate si sa realizezi ca trebuie sa faci ceva pe bune, iti trebuie mai mult decat o conjunctura favorabila si noroc pentru a deveni wrestler.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand te muti in state ca acolo e patria wrestling, pe urma iti faci pile multe

| deeyutzza94 a răspuns:

Nu cred ca iti trebuie studii.