| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru a deveni biolog?

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Facultatea de biologie!

| ADIvreaFUNDITA a răspuns:

Raspunsul lui foxi nu este complet, intr-adevar trebuie facultatea de biologie dar trebuie sa stii foarte bine corpul uman, sa stii moleculele, si asa mai departe dar in primul si primul rannd sa fi obtimist si sa vrei cu adevarat sa fi biolog. Da funda nu dai?

| any007 a răspuns:

Super meseriewinking. Eu urmez facultatea de biologie, ai se zice ca devii biolog, dar mai bine spus vei putea lucra intr-un laborator(de analize medicale) happy