| GabrielStefan a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru a deveni maistru?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii cel mai bun, si sa poti acolo unde ceilalti nu pot.sa stii acolo unde ceilalti nu stiu.domeniul in care vrei sa excelezi sa nu aiba secrete pentru tine. daca vrei doar sa ai diploma e usor.cu bani si pile. dar nu vei fi maistru ci carpaci.bataia de joc a meseriasilor foarte buni.adevaratii maestri.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maistru pokemon? big grin

| sabinutza97 a răspuns:

Cred CA se refera la maiesty in TPU daca exista asa cv..cum e junior sau asa ceva

| CristianLga a răspuns:

Daca te referi la maistru militar atunci trebuie sa mergi la o scoala militara. Maistru militar e echivalentul a subofiterilor.