| Zeficsiki a întrebat:

Ce trebuie să fac să devin căntăreață? M-ați putea ajuta cu ceva informații? Mulțumesc

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vocalize.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ai voce, poți. Dacă nu, devii cântă rață.
Școală sau studii private. Și să cânți.

| Iote a răspuns:

Scoala. Scoala de canto.

| FaraNumePls a răspuns:

Nu tu erai țipă de voia sa devină actriță? Acum vrei și cântăreața? laughing
Ia lecții de canto și încă un instrument, scrieți propriile cântece... cumpăra un microfon profesional și înregistrează te pe rand Cum cânți la chitara (exemplu) și voce, dacă îți place ce auzi pune înregistrarea (piesa) pe YouTube și SoundCloud.

| împreunăfacembine a răspuns:

Sa inveti sa canti.

| stefan1993ful a răspuns:

Cântă Ameno de 10 ori fără nicio greșeală!

| Datcu_Mihaela_1973 a răspuns:

Trebuie sa faci canto